Chaos Tool Suite (ctools) (7.x-1.18) - en to hy translation catalogue (103 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Book
hy: Գիրք

en: Export
hy: Արտահանել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: results
hy: արդյունքները

en: search
hy: որոնել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Error
hy: Սխալ

en: Node
hy: Նոդ

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Vocabulary ID
hy: Բառարանի ID

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Up
hy: Վերև

en: System
hy: Համակարգ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Basic
hy: Տարրական

en: Role
hy: Դեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: String
hy: Տող

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Second
hy: Վարկյան

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Less than
hy: Պակաս քան

en: Left
hy: Ձախ

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
