Chaos Tool Suite (ctools) (7.x-1.19) - en to fa translation catalogue (303 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: context
fa: زمینه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Go
fa: برو

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Comment form
fa: فرم دیدگاه

en: User edit form
fa: فرم ویرایش کاربر

en: User contact form
fa: فرم تماس کاربر

en: Weight
fa: وزن

en: Center
fa: وسط

en: Depth
fa: عمق

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Book
fa: کتاب

en: Export
fa: استخراج

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Back
fa: بازگشت

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Top
fa: بالا

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Views
fa: نماها

en: Access
fa: دسترسی

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Display
fa: نمایش

en: Node type
fa: نوع گره

en: Menu
fa: منو

en: results
fa: نتایج

en: search
fa: جستجو

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Paths
fa: مسیرها

en: User
fa: کاربر

en: Continue
fa: ادامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Error
fa: خطا

en: Contact
fa: تماس

en: Node
fa: محتوا

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: All
fa: همه

en: Submit @name
fa: ارسال @name

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: Override title
fa: بازنویسی عنوان

en: Bottom
fa: پایین

en: Node links
fa: پیوندهای گره

en: Taxonomy terms
fa: واژه‌های طبقه‌بندی

en: User picture
fa: تصویر کاربر

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site slogan
fa: شعار سایت

en: Module
fa: ماژول

en: Inline
fa: درون خطی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Vocabulary ID
fa: شناسه واژگان

en: Term
fa: واژه

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Term name
fa: نام واژه

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Mode
fa: سبک

en: Normal
fa: عادی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Up
fa: بالا

en: Medium
fa: متوسط

en: System
fa: سیستم

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: General
fa: عمومی

en: All views
fa: همه بازدیدها

en: Align
fa: تراز

en: Basic
fa: پایه

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Role
fa: نقش

en: User login
fa: ورود کاربر

en: String
fa: رشته

en: Case
fa: مورد

en: Exists
fa: وجود دارد

en: Argument
fa: آرگومان

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: <All>
fa: <همه>

en: Edit view
fa: ویرایش نما

en: Clone
fa: تکرار

en: Normal menu item
fa: آیتم منوی معمولی

en: Down
fa: پایین

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Operator
fa: عملگر

en: Order
fa: سفارش

en: Add criteria
fa: افزودن معیار

en: Node: ID
fa: گره : شناسه

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Node template
fa: قالب گره

en: Term description
fa: شرح واژه

en: Operation
fa: عملکرد

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Rules
fa: قوانین

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Hidden
fa: پنهان

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: به ازای هر خط، مسیر یک صفحه را براساس ساختار مسیرهای دروپال وارد کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحات وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحات وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Change
fa: تغییر

en: Edit term
fa: ویرایش واژه

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Token
fa: توکن

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: Node title
fa: عنوان گره

en: Node body
fa: محتوای گره

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Front page
fa: صفحه اول

en: unlimited
fa: نامحدود

en: Activity
fa: فعالیت

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: First
fa: اولین

en: Configure block
fa: پیکربندی بلوک

en: Second
fa: ثانیه

en: Entity
fa: عنصر

en: Fixed
fa: ثابت

en: Revert
fa: بازگشت

en: Greater than
fa: بزرگتر از

en: Less than
fa: کوچکتر از

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: open
fa: باز

en: Parent term
fa: واژه والد

en: Parent terms
fa: واژه‌های والد

en: All blogs
fa: تمام وبلاگ‌ها

en: Style
fa: سبک

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: Relationships
fa: روابط

en: Basic information
fa: اطلاعات پایه

en: Parent menu item
fa: آیتم منوی والد

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Apply
fa: تایید

en: Bold
fa: برجسته

en: PHP Code
fa: کد PHP

en: Simple
fa: ساده

en: Menus
fa: منوها

en: Above
fa: بالا

en: Form
fa: فرم

en: Permission
fa: مجوز

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: Contexts
fa: زمینه‌ها

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Node author
fa: نویسنده گره

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Argument type
fa: نوع آرگومان

en: Context
fa: زمینه

en: General form
fa: فرم عمومی

en: Attached files
fa: فایل‌های پیوست

en: A list of files attached to the node.
fa: یک لیست از فایل‌های پیوست شده به گره.

en: Book navigation
fa: پیمایش کتاب

en: Add comment
fa: افزودن دیدگاه

en: A form to add a new comment.
fa: یک فرم برای افزودن یک دیدگاه جدید.

en: Node comments
fa: دیدگاه‌های گره

en: !a comments per page
fa: !a دیدگاه در هر صفحه

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Node content
fa: محتوای گره

en: Identifier
fa: شناسه

en: Node form publishing options
fa: گزینه‌های انتشار فرم گره

en: Publishing options on the Node form.
fa: گزینه‌های انتشار برای فرم گره.

en: Node form comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه فرم گره

en: Comment settings on the Node form.
fa: تنظیمات دیدگاه برای یک فرم گره.

en: Node form menu settings
fa: تنظیمات منوی فرم گره

en: The picture of a user.
fa: تصویر یک کاربر.

en: User profile
fa: پروفایل کاربر

en: The profile of a user.
fa: پروفایل یک کاربر.

en: Taxonomy vocabulary
fa: واژگان طبقه‌بندی

en: Close window
fa: بستن پنجره

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Show all
fa: نمایش همه

en: Module name
fa: نام ماژول

en: Enter the module name to export code to.
fa: نام ماژول را برای گرفتن کد خروجی از آن وارد کنید.

en: Offset
fa: جابجایی

en: Book parent
fa: والد کتاب

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Locked
fa: قفل شده

en: Finish
fa: پایان

en: Underline
fa: زیرخط

en: Unordered list
fa: لیست نامرتب

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف

en: Parent comment
fa: دیدگاه والد

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Custom pages
fa: صفحات سفارشی

en: Page elements
fa: عناصر صفحه

en: Book outline
fa: سرفصل کتاب

en: Revision information
fa: اطلاعات بازبینی

en: The comment you are replying to does not exist.
fa: دیدگاهی که می‌خواهید به آن پاسخ دهید، وجود ندارد.

en: Primary
fa: اصلی

en: Logged in user
fa: کاربر وارد شده

en: Chaos tool suite
fa: مجموعه ابزار Chaos

en: Break lock
fa: شکستن قفل

en: Default site language
fa: زبان پیش‌فرض سایت

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: No menu entry
fa: بدون ورودی منو

en: Normal menu entry
fa: ورودی پیش فرض منو

en: - All -
fa: - همه -

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: Styles
fa: استایل ها

en: The item has been deleted.
fa: مورد حذف شد.

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
fa: مجموعه‌ای از ابزارهای مفید از مرلین، توسعه‌گر Chaos.

en: Optional features
fa: امکانات اختیاری

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
fa: ارائه رابط کاربری و API  برای مدیریت صفحات سایت

en: Node add/edit form
fa: فرم افزودن/ویرایش محتوا

en: Create a new page
fa: ایجاد یک صفحه جدید

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
fa: ویرایش نام، مسیر و دیگر تنظیمات پایه برای هر صفحه.

en: Set up contexts for the arguments on this page.
fa: قرار دادن زمینه برای آرگومان‌های این صفحه.

en: Control what users can access this page.
fa: کنترل کاربرانی که به این صفحه دسترسی دارند.

en: Make a copy of this page
fa: ایجاد یک کپی از این صفحه

en: User profile template
fa: قالب پروفایل کاربر

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
fa: هر چیزی در فرم که که توسط محتواهای دیگر نمایش داده نمی شود.

en: Node created date
fa: تاریخ ایجاد محتوا

en: Node links of the referenced node.
fa: پیوندهای گره برای گره مرجع.

en: Configure Views to be used as CTools content.
fa: پیکربندی نماها برای مورد استفاده قرار گرفتن در محتوای CTools

en: Select display
fa: انتخاب نمایش

en: Content pane
fa: قاب محتوا

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
fa: برای یک پانل یا صفحه نمایش داشبورد به عنوان مطالب در دسترس است

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
fa: افزودن اشیاء زمینه اضافی به این گونه، که می‌تواند توسط زمینه استفاده شود.

en: (start from last values)
fa: (شروع از آخرین مقدار)

en: User blog
fa: وبلاگ کاربر

en: Site contact page
fa: صفحه تماس سایت

en: Advanced search form
fa: فرم جستجوی پیشرفته

en: <em>Edit @type</em> @title
fa: <em>ویرایش @type</em> @title

en: Searched %type for %keys.
fa: %keys در %type جستجو شدند.

en: There is currently no content classified with this term.
fa: در حال حاضر هیچ محتوایی با این واژه طبقه‌بندی نشده است.

en: Primary navigation links
fa: پیوندهای پیمایش اصلی

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
fa: افزودن primary_links (عملیات محلی) به عنوان محتوا.

en: Secondary navigation links
fa: پیوندهای پیمایش ثانویه

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
fa: افزودن secondary_links (عملیات محلی) به عنوان محتوا.

en: Custom content
fa: محتوای سفارشی

en: Add a new @plugin
fa: افزودن یک @plugin جدید

en: Edit @plugin %title
fa: ویرایش @plugin %title

en: Clone @plugin %title
fa: تکرار @plugin %title

en: Import @plugin
fa: وارد کردن @plugin

en: Export @plugin %title
fa: صادر کردن @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
fa: آیا مطمئنید می خواهید %title را برگردانید؟

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
fa: این عمل هر گونه سفارشی سازی که روی این آیتم انجام شده است را به طور دائم حذف می کند

en: The item has been reverted.
fa: این آیتم برگشته است

en: %title has been created.
fa: %title ساخته شد.

en: %title could not be created.
fa: نمی‌توان %title را ایجاد کرد.

en: %title has been updated.
fa: %title به‌روز شد.

en: %title could not be updated.
fa: %title به روز نمی شود.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
fa: می توانید با قرار دادن کد خروجی در فیلد زیر توضیحات را وارد کرده یا از آن خروجی بگیرید

en: @plugin %title was enabled.
fa: @plugin %title فعال بود

en: @plugin %title was disabled.
fa: @plugin %title غیر فعال بود

en: View context
fa: زمینه نما

en: Display the attachments on a view context.
fa: نمایش پیوست‌های یک زمینه نما

en: View feed icon
fa: نمایش شمایل خوراک

en: Makes the view results available as a context for use in Panels and other applications.
fa: نتایج نما را به صورت یک زمینه برای استفاده در پنل‌ها و سایر کاربردها قابل‌دسترس می‌نماید.

en: Contains rows in contexts.
fa: شامل ردیف‌ها در زمینه‌ها است.

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: User signature
fa: امضای کاربر

en: Master
fa: مدیر

en: There are no @titles to display.
fa: هیچ @titles برای نمایش وجود ندارد.

en: Query string value
fa: مقدار رشته کوئری
