Cube (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Login
nl: Inloggen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Hello @username
nl: Hallo @username

en: Close overlay
nl: Overlay sluiten

en: Cube
nl: Kubus
