Cube (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Help
ar: المساعدة

en: Logout
ar: خروج

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Content width
ar: عرض المحتوى
