Cube (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Login
id: Masuk

en: Help
id: Bantuan

en: Logout
id: Keluar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Content width
id: Lebar konten

en: Fluid width
id: Lebar mengambang

en: Fixed width
id: Lebar tetap

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
id: Tentukan apakah konten akan dikembangkan ke lebar yang tetap atau elastis mengembang mengikuti lebar dari jendela browser.

en: Close overlay
id: Tutup overlay
