Cultura Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: View user profile.
it: Visualizza il profilo dell'utente.

en: Permalink
it: Collegamento permanente

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: The logo could not be uploaded.
it: Il logo non può essere caricato.

en: Highlighted
it: Evidenziato
