Cultura Bootstrap (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Footer
ar: التذييل

en: Forum
ar: المنتدى

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: The logo could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الشعار.

en: Highlighted
ar: مبرز
