Cultura Bootstrap (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Last post
az: Son post

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
