Cultura Bootstrap (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Footer
hu: Lábléc

en: Forum
hu: Fórum

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Discussion
hu: Eszmecsere

en: Primary
hu: Elsődleges

en: visitor
hu: látogató

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: The logo could not be uploaded.
hu: A logót nem lehetett feltölteni.

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: By !username on !datetime
hu: !username – !datetime

en: Top Bar
hu: Felső sáv
