Curlypage (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Path
hy: Ուղի

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: Rotate
hy: Պտտել

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
