Curlypage (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (49 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
fa: در همه صفحات به‌جز صفحات فهرست شده نشان بده.

en: Show on only the listed pages.
fa: فقط در صفحات فهرست شده نشان بده.

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: Time
fa: زمان

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: User
fa: کاربر

en: hours
fa: ساعت‌

en: days
fa: روزها

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: New window
fa: پنجره جدید

en: reset
fa: بازنشانی

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Position
fa: موقعیت

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
fa: چنانچه کد PHP زیر مقدار <code>TRUE</code> را باز می‌گرداند بلوک را نمایش بده (PHP-mode, فقط برای کاربران حرفه‌ای).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: به ازای هر خط، مسیر یک صفحه را براساس ساختار مسیرهای دروپال وارد کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحات وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحات وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: (disabled)
fa: (غیرفعال)

en: Fade
fa: محو شدن

en: Style
fa: سبک

en: Track
fa: پیگیری

en: Same window
fa: همان پنجره

en: Role specific visibility settings
fa: تنظیمات نمایش بر اساس نقش

en: Page specific visibility settings
fa: تنظیمات نمایش بر اساس صفحه

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fa: اگر PHP-mode انتخاب شده باشد، کد PHP خود را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند سایت را از کار بیاندازد.

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص

en: view details
fa: مشاهده جزئیات
