Curlypage (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Time
nl: Tijd

en: Path
nl: Pad

en: User
nl: Gebruiker

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: New window
nl: Nieuw venster

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Clicks
nl: Klikken

en: Position
nl: Positie

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Alleen weergeven wanneer de volgende PHP-code resulteert in <code>TRUE</code>. (PHP-mode, alleen voor experts).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Delay
nl: Vertraging

en: (disabled)
nl: (uitgeschakeld)

en: Fade
nl: Vervaag

en: Style
nl: Stijl

en: Track
nl: Opvolgen

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Same window
nl: Hetzelfde venster

en: Photo
nl: Foto

en: Role specific visibility settings
nl: Rol-specifieke zichtbaarheidsinstellingen

en: Page specific visibility settings
nl: Pagina-specifieke zichtbaarheidsinstellingen

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: Until
nl: Tot

en: Every
nl: Iedere

en: Flat
nl: Plat

en: absolute
nl: absoluut

en: clone
nl: dupliceren

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Display on
nl: Weergeven op

en: Gradient
nl: Verloop

en: Rotate
nl: Roteren

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: until
nl: tot
