Currency (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Translate
te: అనువదించు
