Custom Breadcrumbs (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Views
he: היבטים

en: Path
he: מיקום

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Titles
he: כותרות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Filter
he: סינון

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: any
he: הכל

en: Examples:
he: דוגמאות:

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Identifier
he: מזהה

en: About
he: אודות

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: Breadcrumb visibility
he: נראות פרורי לחם

en: Uses
he: שימושים

en: All languages
he: כל השפות

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
he: <strong>%property</strong> היא <strong>%value</strong>

en: Module Name
he: שם מודול

en: and where
he: וכאשר
