Custom Breadcrumbs (7.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Node
hy: Նոդ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: sort by @s
hy: դասավորել ըստ @s-ի

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: All languages
hy: Բոլոր լեզուները
