Custom Breadcrumbs (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Path
lt: Kelias

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Paths
lt: Keliai

en: Node
lt: Mazgas

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: any
lt: visi

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Uses
lt: Naudoja

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
lt: <strong>%property</strong> yra <strong>%value</strong>

en: and where
lt: ir čia
