Custom Breadcrumbs (7.x-2.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Path
sr: Путања

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Menu name
sr: Назив менија

en: sort by @s
sr: поређај по @s

en: All languages
sr: Сви језици
