Custom Breadcrumbs (7.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Path
ca: Camí

en: Placeholder tokens
ca: Tokens comodí

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Titles
ca: Títols

en: Paths
ca: Camins

en: A list of Drupal paths for the breadcrumb links, one on each line.
ca: Una llista de camins del Drupal per als enllaços del fil d'ariadna, un per cada línia.

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
ca: Els següents tokens comodí es poden usar tant en rutes com en títols. Quan s'usen en una ruta o títol, seran reemplaçats amb els valors adequats.

en: Custom Breadcrumbs
ca: Fil d'Ariadna personalitzat

en: Home breadcrumb text
ca: Text del fil d'ariadna per la portada

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Filter
ca: Filtra

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: any
ca: qualsevol

en: Examples
ca: Exemples

en: Examples:
ca: Exemples:

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Identifier
ca: Identificador

en: About
ca: Detalls

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: Uses
ca: Usos

en: All languages
ca: Tots els idiomes

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
ca: <strong>%property</strong> és <strong>%value</strong>

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia

en: and where
ca: i on
