Custom Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Views
ar: الرؤى

en: Path
ar: المسار

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Examples:
ar: أمثلة:
