Custom Breadcrumbs (7.x-2.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Filter
ur: فلٹر

en: sort by @s
ur: @s سے ترتیب دیجیے

en: All languages
ur: تمام زبانیں
