Custom Formatters (7.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Field
gl: Campo

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Format
gl: Formato

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Mode
gl: Modo

en: module
gl: módulo

en: Tokens
gl: Comodines

en: Token
gl: Símbolos

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: Formatter
gl: Formateador

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
