Custom Formatters (7.x-2.1-beta1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Field
ar: الحقل

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Format
ar: التنسيق

en: Custom
ar: مخصص

en: Fields
ar: الحقول

en: Mode
ar: النمط

en: Textfield
ar: حقل نص

en: module
ar: الوحدة

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Entity
ar: الكيان

en: Empty
ar: فارغ

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Textarea
ar: منطقة نص

en: Formatter settings
ar: إعدادات المنسق
