Custom Formatters (7.x-2.1-beta1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Mode
lt: Būdas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: module
lt: modulis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Entity
lt: Esybė

en: Empty
lt: Tuščia

en: Storage
lt: Saugykla

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis
