Custom Formatters (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
