Custom Formatters (7.x-2.3-beta1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: New select list
gu: નવી પસંદગી યાદી

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ
