Custom Formatters (7.x-2.3-beta1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Mode
ro: Mod

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: Entity
ro: Entitate

en: Empty
ro: Gol

en: Review
ro: Verificare

en: Storage
ro: Depozitare

en: Module name
ro: Numele modulului

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Radios
ro: Butoane radio

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: Image styles
ro: Stiluri de imagine
