Custom Formatters (7.x-2.3) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Field
hu: Mező

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Format
hu: Formátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: Fields
hu: Mezők

en: Mode
hu: Mód

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Entity
hu: Entitás

en: Empty
hu: Üres

en: Basic information
hu: Alapinformációk

en: Review
hu: Áttekintés

en: Storage
hu: Tárolás

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Module name
hu: Modulnév

en: Formatter
hu: Formázó

en: Radios
hu: Választógombok

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: New textfield
hu: Új szövegmező

en: New select list
hu: Új legördülő lista

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: New checkboxes
hu: Új jelölőnégyzetek

en: New radios
hu: Új választógombok

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: New textarea
hu: Új szövegdoboz

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: formatter
hu: formázó

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Formatters
hu: Formázók

en: formatters
hu: formázók

en: Contextual links integration
hu: Szövegkörnyezeti hivatkozások integrálása
