Custom Help Text (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: edit
ur: ترمیم

en: Path
ur: پاتھ
