Custom Help Text (7.x-1.2-rc1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Help
te: సహాయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: Help message
te: సహాయపు సందేశం

en: Translate
te: అనువదించు
