Custom Help Text (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Help
ca: Ajuda

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Paths
ca: Camins

en: Block
ca: Bloc

en: Roles
ca: Rols

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Clone
ca: Clona

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Blocks
ca: Blocs

en: Restore
ca: Restaura

en: Translate
ca: Tradueix

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Administer settings
ca: Administreu els paràmetres
