Custom Help Text (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Translate
hy: Թարգմանել
