Custom Help Text (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Block
ne: ब्लक

en: Roles
ne: भूमिका

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Translate
ne: अनुवाद
