Custom Help Text (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Block
ur: بلاک

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔

en: Blocks
ur: بلاکس
