Custom menu toolbar (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: Weight
ar: الوزن

en: Menu
ar: القائمة

en: Text
ar: نص

en: Configure
ar: ضبط

en: Role
ar: الدور

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Menus
ar: القوائم
