Custom menu toolbar (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Weight
te: భారం

en: Menu
te: మెనూ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Administration tools.
te: పరిపాలన పనిముట్లు.
