Custom menu toolbar (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Weight
ne: वजन

en: Menu
ne: मेनु

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Menus
ne: मेनु
