Custom Publishing Options (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: action
id: aksi

en: Filter
id: Saring

en: Node Types
id: Jenis Node

en: Other
id: Lainnya

en: Refine
id: Perhalus

en: Undo
id: Batalkan

en: Language neutral
id: Bahasa apa saja

en: Show only items where
id: Hanya tampilkan entri yang

en: The machine-readable name %type is already taken.
id: Nama sistem %type sudah ada.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
id: Nama sistem untuk jens konten hanya boleh berisi huruf kecil, angka dan garis bawah.

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: and where %property is %value
id: dan ketika %property adalah %value

en: where %property is %value
id: dimana  %property adalah %value

en: and where
id: dan dimana
