Custom Publishing Options (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: action
hy: գործողություն

en: Node
hy: Նոդ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Մեքենայի ընթեռնելի անվանումը կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, եւ ընդգծում:
