Custom Publishing Options (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Reset
ro: Resetează

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: action
ro: acţiune

en: Node
ro: Nod

en: Filter
ro: Filtru

en: Other
ro: Altele

en: Refine
ro: Rafinează

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Show only items where
ro: Afişează numai articolele unde

en: The machine-readable name %type is already taken.
ro: Numele %name este folosit deja.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Numele lizibil de computer poate conţine doar litere mici, numere şi liniuţe de subliniere (underscores).

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: and where
ro: și unde
