Custom Publishing Options (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: action
ar: إجراء

en: Node
ar: العقدة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Other
ar: آخر

en: Close
ar: إغلاق

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: Deleted
ar: محذوف

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: Show only items where
ar: مواصفات انتقاء المحتوى المعروض

en: The machine-readable name %type is already taken.
ar: الاسم الموجه للآلة %type مستخدم بالفعل.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ar: يمكن أن يحتوي الاسم المقروء من طرف الجهاز على أحرف لاتينية صغيرة وأرقام وشرطات سفلية فقط.

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: and where %property is %value
ar: وحيث %property هي %value

en: where %property is %value
ar: عندما يكون %property هو %value

en: and where
ar: وحيث
