LoginRadius Customer Identity and Access Management (7.x-4.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
