Customer Profile Type UI (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Name
be: Імя
