Customer Profile Type UI (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Name
eu: Izena
