Customer Profile Type UI (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: None
fa: هیچ

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Name
fa: نام

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
fa: سفارش

en: Customer Profiles
fa: پروفایل مشتریان
