Customer Profile Type UI (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Name
hy: Անուն
