Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম
