Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Name
da: Navn

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
da: Ordre

en: Commerce Customer profile
da: Commerce Customer profil
