Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Name
dz: མིང་།
