Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: Name
el: Όνομα

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
el: Παραγγελία
