Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Name
fi: Nimi

en: Save profile type
fi: Tallenna profiilin tyyppi

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
fi: Koneluettavat nimet eivät voi koostua vain numeroista.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
fi: Tilaus

en: Customer Profiles
fi: Käyttäjäprofiilit
